CANLI | Fenerbahçe Beko’da Dimitris Itoudis imzayı atıyor!

Fenerbahçe Beko’da Aleksandar Djordjevic sonrası yeni koç olarak muahede sağlanan Dimitris Itoudis, resmî imzayı atıyor. Ülker Spor ve Aktiflik Salonu’ndaki merasimde Dimitris Itoudis’in yanı sıra Erkek Basketboldan Sorumlu İdare Heyeti Üyesi Sertaç Komsuoğlu, Fenerbahçe Basketbol Operasyonları Genel Yöneticisi Maurizio Gherardini ve Fenerbahçe Beko Genel Menajeri Derya Yannier de yer alıyor.

Gelişmeleri canlı aktarıyoruz…

Sezonu Basketbol Muhteşem Ligi’nde aldığı şampiyonluk ile tamamlayan Fenerbahçe Beko, 19 Haziran Pazar günü mesleğinde iki EuroLeague şampiyonluğu bulunan deneyimli çalıştırıcı Dimitris Itoudis ile üç yıllık muahedeye varıldığını açıklamıştı.

Dün akşam İstanbul’a geldi

Dimitris Itoudis, sağlanan mutabakat sonrası dün akşam saatlerinde İstanbul’a gelmişti. Fenerbahçe TV’ye konuşan tecrübeli koç, “Buraya gelirken beklentilerin ve sorumluluklarımın farkındayım. Şu anda yapmak istediğimiz birinci iş, mümkün olan en güzel kadroyu ve ekip ortamını yaratarak topluluğumuzu ve taraftarlarımızı memnun etmek olacak. Bilhassa Fenerbahçe taraftarlarına büyük bir teşekkür göndermek istiyorum. Binlerce bildiri aldım. Hepsine yanıt olarak “teşekkürler” diyorum. Yapmamız gereken çok iş var. Ben hiçbir vakit büyük laflar etmenin hayranı olmadım lakin taraftarlarımızı anlıyorum, onların büyük beklentileri var. Bilmelerini isterim ki onların beklentileri, yürekleri ve istekleri; bizim için misyona dönüşecek. Onların bu isteğini karşılayabilmek için bizi daha çok çalışmaya itecek. Onların mükemmel bir atmosfer yaratarak bizi desteklemelerini bekliyorum. Taraftarlarımızı, Liderimiz Ali Koç’u ve tertip içerisinde bu grubu ilişkin olduğu yerlere tekrar taşıma yolunda en düzgün ekibi kurmak için büyük fedakarlıklar yapan herkesi gururlandırmak için üzerimize düşen her şeyi yapacağız” tabirlerini kullanmıştı.