Altınordu Başkanı Seyit Mehmet Özkan: Athletic Bilbao olma yolunda emin adımlarla yürüyoruz

Teknik yönetici Ufuk Kahraman idaresinde Selçuk İsmet Orhunbilge Tesisleri’nde yapılan çalışma öncesinde Lider Seyit Mehmet Özkan, Altınordu Futbol Akademisi yöneticileri ve antrenörleri ile Altınordu taraftarları ekibe muvaffakiyet dileklerinde bulundu. Futbolcular yeni dönem fotoğraflarını çektirdikten sonra dönemin birinci çalışmasını gerçekleştirdi.

ÖZKAN: TAKIMIMIZI MUHAFAZAMIZ BÜYÜK AVANTAJ

A kadrosu dönem açılışında yalnız bırakmayan Lider Seyit Mehmet Özkan, yeni dönemin tüm futbol topluluğuna iyi uğurlu olmasını diledi. Özkan, “Bütün dünyayı kavuran pandemiden çıkıldı. Dünya hem ekonomik hem toplumsal kriz içinde. İnsanların cümbüşlere de vakit ayırması lazım. Futbol da bu işin en tanınan cümbüş taraflarından birisi, büyük problemlerin yaşanmadığı bir dönem diliyorum” dedi.

Seyit Mehmet Özkan, kelamlarını şöyle sürdürdü:

“Geçen yılki takımımızı neredeyse koruduk. Birebir takımla devam edeceğiz, bunun avantajını kullanacağız. Geçen yılki takımımızdan Recep Aydın ayrıldı. Hüsamettin Yener’in durumu şimdi net değil. Niğde’de kiralık oynayan Alperen Selvi ve Emre Oymak takımımıza geri döndü. Bertuğ Bayar’ı takımımıza dahil ettik. Bunun yanında takımımızda yer alan 15 tane Öz Kaynak Sistemi oyuncumuz bu yıl biraz daha tecrübelendiler. Gruba daha da ahenk sağladılar.”

“HEDEF BİRİNCİ 6 İÇİNDE OLMAK”

Başkan Özkan, yeni dönemde Altınordu’nun Play-Off amacıyla oynayacağını belirterek, “Geçen yıl dönemin son 11 haftalık kısmında mükemmel bir performans göstermiştik. Tıpkı performansı göstermek istiyoruz. 5 yabancı oyuncunun oynatıldığı ligimizde yeniden bu toprakların çocuklarına güvenerek yolumuza devam edeceğiz. Bu toprakların çocuklarına güveniyoruz. Maksadımız birinci 6 içinde yer almak. Athletic Bilbao olma yolunda emin adımlarla yürüyoruz” diye konuştu.

DHA