Yu-Gi-Oh! MASTER DUEL Fusion Festivali Başladı

Fusion Şenliği artık tanınan dijital kart oyunu Yu-Gi-Oh! MASTER DUEL’de. Bu özel hudutlu periyodik aktiflik, Düellocuların Fusion Summons gücüne odaklanıyor. Fusion Şenliğinde oyuncular Ekstra Destelerini sırf Füzyon Canavarlarını kullanarak inşa edebilecek. Bu çok güçlü yaratıklar, canavarları Füzyon Materyali olarak kullanarak ve kendilerini oluşturan kesimlerin tüm gücüne sahip olacak formda Special Summon edilirler. Füzyon Canavarlarından oluşan özel bir deste onları Fusion Summon ettirecek kartlarla birleştiğinde oyuncuların zafere koşması kaçınılmaz hale geliyor. Oyuncular Düelloyu bitirmeleri kaydı kaidesiyle kazansa da kaybetse de Madalya kazanacak.

Yu-Gi-Oh! MASTER DUEL, sevilen Yu-Gi-Oh! KOLEKSİYON KART OYUNU‘nun (TCG) dijital versiyonudur. 4K çözünürlükte* Düellolar, toplanacak 10.000’den fazla kart**, tek oyunculu Solo Mod, çevrimiçi Düellolar, turnuvalar, etkinlikler ve çok daha fazlası bu oyunda sizlerle.

Şimdiye kadar 20 milyondan fazla indirilen Yu-Gi-Oh! MASTER DUEL, bu başarısıyla Yu-Gi-Oh! TCG‘nin en kapsamlı dijital tecrübesi olduğunu bir kere daha kanıtlıyor. Bu eğlenceli tecrübe, PlayStation®5, PlayStation®4, Xbox Series X|S, Xbox One, Steam, Nintendo Switch, iOS ve Android’de fiyatsız.

Dünyaca ünlü Yu-Gi-Oh! KOLEKSİYON KART OYUNU, 80’den fazla ülkede, 8 lisanda yayınlanmaya ve her yaştan oyunseverin beğenisini kazanmaya devam ediyor.

Bir cevap yazın