Tarsus İdman Yurdu’nda yeni başkan Hakan Yıldırım

Tarsus Belediyesi Nikah Salonu’nda yapılan kongrede seçimlere tek liste ile gidildi. Kongrede birinci konuşmayı yapan eski lider Ali Birinci, küme düşmeye ramak kala kadrosu alıp play-off’a çıkardıklarını söyledi.

Tarsus Antrenman Yurdu’nun kapısına kilit vurulmasın diye gövdelerini taşın altına koyduklarını söz eden Birinci, Tarsus Antrenman Yurdu’na emeği geçen herkese teşekkür etti.

Belediye Lideri Haluk Bozdoğan ise yaptığı konuşmada, Tarsus Egzersiz Yurdu’nun 100. yılında şampiyon olacaklarına inandıklarını söyledi. Bozdoğan, “Geçen dönem kümede kalma çabası veren kadromuzu ayağa kaldırarak play-off oynatma başarısı gösteren ve bu uğurda taraflı tarafsız her sporseverin gönlünü kazanan Liderimiz Ali Birinci ve idaresine teşekkürlerimi sunuyorum. Güzide kulübümüzün yeni Lideri Hakan Yıldırım ve idare şurasına muvaffakiyetler diliyorum. Dün olduğu üzere, yarın da ekibimizin yanındayız. El ele kol kola 100. yıl şampiyonluğuna gerçek yürüyoruz” dedi.

Tarsus Egzersiz Yurdu’nda Hakan Yıldırım başkanlığındaki yeni idare şu isimlerden oluştu:

“Duran Çalışır, Veyis Avcı, Suat Yaşar, Bektaş Aslan, Osman Polat, Sıtkı Dev, Aydın Polat, Hakan Canan Can, Ziya Kenger, Hüseyin Kaplan, Yusuf Uğurelli, Harun Talaş, Şamil Uğurlu ve Tolunay Duman.”

İHA