SteelSeries, Apex Pro Mini ve Apex Pro Mini Kablosuz Klavyelerini Tanıttı

SteelSeries, bugün ödüllü Apex klavye serisinde gerçekleştirdiği yeniliklerini ve eklemelerini duyurdu. ‘’Mini Güçlüdür’’ sloganıyla oyunseverlerin kullanımına sunulan Apex Pro Küçük %60 kompakt tasarımı sayesinde dünyanın en süratli ve ayarlanabilir anahtarları ile profesyonel bir oyun tecrübesi vadediyor.

2019 yılında piyasaya sunulan, dünyanın en süratli anahtarlarına sahip ve özelleştirilebilir klavye olan Apex Pro, oyuncuların klavye üzerindeki denetiminin artırılmasının sağlanması için yola çıkmıştı. Orjinal OmniPoint anahtarı, kullanıcıların derin atışlar ve tüy hafifliğindeki dokunuşlar ortasında ayarlama yapmalarını sağlayan birinci mekanik anahtarların oluşturulmasından bu yana oyun klavyelerindeki en büyük gelişmelerden biri olan büsbütün ayarlanabilir özelliğini tanıttı.

Kompakt tasarım özelliğine ek olarak, dünyanın en süratli anahtarlarında da iyileştirmeler sağlandı. Günümüzde 0,2 mm ile 3,8 mm ortasında çalışan OmniPoint 2.0 anahtarı, kullanıcılara daha süratli reaksiyon verme ve çalıştırma imkanının yanı sıra her zamankinden daha fazla ayarlama imkanı sağlıyor. OmniPoint 2.0 kullanıcıların tek bir tuşa basarak yürüme, koşma ve el bombası atma üzere farklı kombinasyonları yürütmek için, tek bir tuşla iki aksiyonun entegre olarak hareket etme özelliğini geliştirdi. Hayranlarının favorisi ve ödül kazanmış olan Apex klavye serisi, %60 kompakt dizaynı sayesinde masa üstünde fare kullanımı için daha fazla alan yaratırken, daha estetik ve ergonomik duruş sağlıyor. OmniPoint 2.0 faktörüyle, 11 kat daha süratli yansıma müddeti ve 10 kat daha süratli çalıştırma sahip olan Apex serisi tıpkı vakitte standart mekanik anahtarlara nazaran 2 kat daha fazla sağlamdır. Apex Pro Küçük boyut avantajı sayesinde hareket halindeyken, espor turnuvalarında, LAN partilerinde ve çeşitli etkinliklere giderken sırt çantalarında rahatlıkla taşıma konforu sağlıyor.

  • Apex Pro Küçük Kablosuz – Dünyanın en süratli tuş anahtarları olan OmniPoint 2.0’ı yeni ve %60 kompakt tasarım faktörüyle birleştiren Apex Pro Küçük Wireless, oyuncuların hareket halindeyken yanlarında kolay kolay taşıaybilecekleri yüksek performanslı bir klavye kullanmalarını sağlar. Quantum 2.0 Wireless, çift ilişki sunarken gecikmesiz oyun ve çalışma tecrübesi sağlar. Böylelikle kullanıcılar gittikleri her yerde 2,4 GHz Oyun Sınıfı Kablosuz ve Bluetooth ilişkisi ortasında geçiş yapabilir. 100M tuş vuruşu ile derecelendirilen OmniPoint 2.0 anahtarları, eşleşmek için hakikat tuş başlıklarına muhtaçlık duyar ve çift atışlı PBT tuş başlıkları kusursuz ahenk sağlar, birinci basıştan son basışa kadar dayanmaları için rakipsiz dayanıklılık sağlar. 23 Mayıs’ta FaZe Karrigan, kablosuz klavye (Apex Pro Küçük Wireless) kullanarak CS:GO major turnuvasını kazanan birinci profesyonel oyuncu oldu.
  • Apex Pro Mini – Yeni OmniPoint 2.0 anahtarlarını kullanan Apex Pro Küçük, kullanıcıların tuşlar ortasında kolay ve süratli geçişler yaparak 0,2 mm ile 3,8 mm ortasında ayarlama yapmalarını sağlar. Apex Pro Küçük, %60 kompakt dizaynıyla daha fazla masa alanı yaratırken daha rahat bir kullanım imkanı sunuyor. Böylelikle kullanıcılar oyun oynarken ya da çalışırken ergonomik bir kullanım tecrübesi yaşıyor. Çift atışlı PBT tuş başlıkları, tuş başlıklarının anahtarlar kadar uzun müddet dayanmasını sağlarken, yandan baskılı tuş fonksiyonları, kullanıcılara küçük bir pakette kusursuz klavye fonksiyonelliği sağlar.