Son dakika Trabzonspor transfer haberi! Trezeguet transferinde mutlu son

Trabzonspor kanat transferini bitirdi… Mahmoud Trezeguet ile günlerdir temas halinde olan Bordo-Mavililer, 27 yaşındaki yıldızı ikna etti. Kıran kırana pazarlıklarda 1.5 milyon Euro’su garanti olmak üzere bonuslarla 2.2 milyon Euro yıllık fiyata çıkan Fırtına, oyuncu cephesinden olumlu karşılık aldı. Bunun üzerine Aston Villa ile bonservis pazarlıkları hızlandı. Her ne kadar İngiliz basını yaklaşık 5 milyon Euro’luk bir bedelle tarafların anlaşacağını yazsa da kulübe yakın kaynaklar sayının daha düşük olduğunu belirtiyor. Trabzonspor ile Aston Villa ortasındaki görüşmelerde son pürüzler çözülürken, prensipte muahedeye varıldı.

Şimdi sıra stoperde

Karadeniz takımı, kısa vakit içinde KAP açıklaması yapacak ve yıldız futbolcu kadronun yeni dönem hazırlıklarına katılacak. Nwakaeme sonrası teknik yönetici Abdullah Avcı’nın 1 numaralı amacı olan Trezeguet takıma katılırken, artık gözler stopere yapılacak transfere çevrildi.

5 . transfer” target=”_self” style=”text-decoration: underline;font-weight: bold;”> transfer olacak

İlk olarak kiralık forma giyen Denswil’le mutabakata varan ve Hollandalı stoperle 3 yıllık mukavele imzalayan Trabzonspor, devamında Kasımpaşa’dan Eren Elmalı ve Doğucan Haspolatlı’yı renklerine bağladı. Bek bölgesine de Danimarka Ulusal Kadrosu’nun yıldızı Larsen alındı. Fırtına, 5. transferini Trezeguet ile gerçekleştirmiş olacak.