Son dakika haberi! Fenerbahçe’de Jorge Jesus’un yaptırdığı tempolu koşuda futbolcular zor anlar yaşadı

Yeni dönem hazırlıklarına en erken başlayan ekip olan Fenerbahçe ’nin dünkü idmanı değişik imgelere sahne oldu. Futbolculara kondisyon yüklemeye başlayan teknik yönetici Jorge Jesus’un yaptırdığı 20 dakikalık tempolu koşunun son tiplerinde, sakatlıktan çıkan yahut tatilden yeni dönen Tisserand, Serdar Aziz, Lemos, Samatta, İshak Vural ve Burak Kapacak’ın başka futbolculardan bir çeşit geride kaldıkları görüldü.

FUTBOLCULAR ZORLANDI

Tempolu koşular bitince kimi oyuncuların Jorge Jesus’un bitiş düdüğünü alkışlamaları idmanın zorluğunu gösteren ayrıntı olarak dikkat çekti. Pelkas ve Crespo antrenmanda · Bu çalışmanın en başarılı isimleri İrfan Can, Mert Hakan, Gustavo, Lincoln ve Bruma oldu. Can Bartu Tesisleri’nde yapılan idmana, ulusal gruplarında bulundukları için müsaadeli olan Samatta, Valencia, Tisserand, sakatlıkları güzelleşen Pelkas ve Crespo da katıldı.

KiM MiN-JAE BUGÜN GELECEK

Sakatlığı nedeniyle Güney Kore’de ameliyat olan Kim MinJae bugün İstanbul’a geliyor. Kim, bir müddet kadrodan farklı özel çalışma yapacak. Sakatlık sorunu yaşayan bir diğer futbolcu Arda Güler de yarından itibaren grupla çalışmalara start verecek. Ulusal Grup müsaadeleri devam eden Altay, Ferdi, Serdar Dursun, Rossi, Zajc ve Szalai de bu hafta içinde ekibe katılacak.

Jesus’un şahsen başlatıp sonuna dek takip ettiği tempolu koşuda Lemos ve Samatta’nın ortalarında olduğu kimi futbolcular, arkadaşlarından tıp yedi.

(Hürriyet)