Son dakika Galatasaray haberi! Sarı kırmızılılardan Domenet Torrent’e yeni teklif

Dursun Özbek’in ikinci periyodu Galatasaray ‘da yeni bir yapılanmayı beraberinde getirdi. Sarı-kırmızılılarda, Domenec Torrent mukavele fesih görüşmeleri için dün İstanbul’a geldi. Domenec Torrent ve Dursun Özbek ortasındaki görüşmenin ayrıntılarına MİLLİYET ulaştı. İşte detaylar…

CENK ERGÜN RESMEN AÇIKLANDI

Galatasaray’da yeni lider Dursun Özbek idaresindeki yapılanmada birinci atılımlar atıldı. Sarı-kırmızılılar, yaptığı açıklamada futbol yöneticiliği vazifesine Cenk Ergün’ün getirildiğini duyurdu. Galatasaray, bahisle ilgili bir açıklamada bulundu. Sarı-kırmızılılardan yapılan açıklamada, “Galatasaray Spor Kulübü Futbol Yöneticiliği vazifesine Sayın Cenk Ergün getirilmiştir. Kendisine yeni vazifesinde muvaffakiyetler dileriz” denildi. Öte yandan Galatasaray’da Burak Elmas periyodunda sportif yöneticilik vazifesinde bulunan Pasquale Sensibile’nin kontratı feshedildi.

ORTAK NOKTA ARANDI

Sarı-kırmızılılarda Domenec Torrent ortasındaki birinci gerçekleşme dün gerçekleşti. Galatasaray’da kulüp avukatlarının da hazır bulunduğu birinci görüşmede tazminat konusunda ortak nokta arandı. Galatasaray’da geçtiğimiz dönem başarısız sonuçlarla taraftarlarında yansısını çeken Domenec Torrent’in birinci görüşmelerde Lider Özbek’in indirim talebinde bulunduğu öğrenildi.

G.SARAY 1.5 MİLYON EURO ÖNERDİ

İspanyol teknik yöneticiyle Dursun Özbek ortasındaki görüşmelerde Lider Özbek’in indirim talebini Domenec Torrent’in olumsuz karşıladığı kaydedildi. Sarı-kırmızılı kurmayların daha evvel de Katalan teknik adamın menajeriyle görüştüğü ve Domenec Torrent’e 1 milyon 500 bin euroluk alacağını 10 taksitle ödemeyi önerdikleri bildirildi. Domenec Torrent ile Dursun Özbek ortasında yine bir görüşme gerçekleştirileceği kaydedildi. (Skorer)