Son dakika Galatasaray haberi! Marcao için resmi teklif geldi!

Teknik yöneticiliğe Okan Buruk’u getiren Galatasaray ‘da gözler takımda yaşanacak değişikliklere çevrildi. Galatasaray’da başkanlığa Dursun Özbek’in seçilmesi sonrası Domenec Torrent’le yollar ayrılmış ve evvelki gün de teknik yöneticiliğe Okan Buruk’un getirildiği duyurulmuştu.

YILDIZLARA TEKLİFLER GELMEYE DEVAM EDİYOR

Sportif yönetici Cenk Ergün, Galatasaray’daki transfer operasyonunu yürütürken ekipteki yıldız futbolculara teklifler de gelmeye devam ediyor.

SEVİLLA’NIN ISRARI SÜRÜYOR

Galatasaray savunmasının istikrarlı ismi Marcao, UEFA Avrupa Ligi’nde ortaya koyduğu futbolla Avrupa gruplarının radarına girmişti. Yeni adresi merak konusu olan 26 yaşındaki savunmacı için bir müddettir İspanya La Liga takımı Sevilla, transfer teşebbüslerini sürdürüyor.

10 MİLYON EUROLUK TEKLİF YAPILDI

Marcao için uzun müddettir Galatasaray ile temas halinde bulunan Sevilla, yıldız futbolcu için resmi teklifini yaptı. İspanyol grubu Marcao için sarı-kırmızılı kulübe 10 milyon euroluk bir teklifte bulundu.

TEKLİF YETERSİZ BULUNDU

Sevilla’dan gelen teklifi kıymetlendiren idare 10 milyon euroluk meblağı yetersiz buldu. Galatasaray, Sevilla’ya Marcao için rastgele bir fiyat vermezken teklifin yükseltilmesini istiyor.

4 MİLYON EUROYA GALATASARAY’A TRANSFER OLDU

Güncel piyasa pahası 14 milyon Euro olarak gösterilen 25 yaşındaki başarılı stoperin Sarı-Kırmızılılar ile olan mukavelesi 2024 yılında sona eriyor. Marcao geride kalan dönemde 38 maçta 1 gol kaydetti. Sambacı yıldız, 2019 yılında Chaves’ten 4 milyon Euro’ya transfer edildi.

BARCELONA MAÇINDA AĞLARI HAVALANDIRDI

Bu dönem toplam 38 maça çıkan 26 yaşındaki futbolcu tek golünü UEFA Avrupa Ligi’nde İstanbul’da oynanan Barcelona müsabakasında kaydetti. Tecrübeli savunmacı 3.5 dönemde tam 140 maçta uzunluk gösterdi. (Skorer)