Son dakika | Fenerbahçe haberi: Jan Vesely, takımdan ayrıldığını açıkladı!

Turkish Airlines EuroLeague’deki temsilcilerimizden Fenerbahçe Beko’da bugün Dimitris Itoudis’in imza merasiminde de sinyalleri verilen gelişme, birinci ağızdan doğrulandı. Fenerbahçe’de Jan Vesely periyodu resmen sona erdi.

Çek oyuncu, Instagram hesabı üzerinden yaptığı bir paylaşımla kadrodan ayrıldığını açıkladı. Vesely, vedasında şu tabirleri kullandı:

“Sevgili Fenerbahçe ailesi,

Bu kelamları yazmak benim için çok sıkıntı. Birlikte geçirdiğimiz 8 yılın akabinde yollarımız ayrılıyor. Burayı bana ve aileme bir yuva yaptığınız için sizlere teşekkür etmek istiyorum. Hayatımdaki en değerli anlar burada, İstanbul’da yaşandı. Evlenmekten, oğlumun İstanbul’da doğmasına, EuroLeague’i dünyanın en harika taraftarlarının önünde kaldırmaya kadar… Burada kaldığım mühlet boyunca hepinizin çok sevdiği forma için kan, ter, gözyaşı dökmek bir onurdu. Fenerbahçe, her vakit kalbimin en derinlerinde olacak ve bir gün tekrar Türkiye’ye dönmek ismine sabırsızlanıyorum. Zira İstanbul ve Fenerbahçe, her vakit benim meskenim olarak kalacak.

Her şey için teşekkürler, yakında görüşürüz”