Red Bull Solo Q 2022’de ilk eleme zamanı

Türkiye’nin en yeterli düellocularının hünerlerini sergileyip, şampiyonluk için gayret verdiği ‘1v1’ League Of Legends turnuvası Red Bull Solo Q, 2022 yılının en güzelini belirlemek için geri döndü. Oyuncuların vazgeçemediği League Of Legends oyununda üst koridorun şampiyonunu belirleyecek olan Red Bull Solo Q turnuvasında birinci eleme 25 Haziran Cumartesi günü gerçekleşecek. 6 çevrim içi eleme, 2 kent elemesi ve 2 de üniversite elemesinde rakiplerini alt eden oyuncular, play-off cinsine katılma hakkı kazanacak.

Play-off çeşidini başarılı bir halde geçen oyuncular, İstanbul’da gerçekleştirilecek dev Türkiye Finali’nde 2022 yılının şampiyonu olmak için çaba verecek. Türkiye şampiyonu olan düellocu Amerika Birleşik Devletleri’nde gerçekleştirilecek olan dünya finalinde ülkemizi temsil etme hakkını elde edecek. Monster Notebook, Yapı Kredi Play, Mercedes-EQ partnerliğinde gerçekleştirilen Red Bull Solo Q’ya katılmak isteyenler http://redbull.com/soloq adresinden müracaat yapabilir.

Ünlü yayıncılar ‘Vadi’nin Ustaları’nda kozlarını paylaşacak

Türkiye’nin en uygun ‘1v1’ League Of Legends düellocusunun belirleneceği Red Bull Solo Q heyecanının yanı sıra ünlü yayıncılar da şampiyon olmak için uğraş verecek. League of Legends arenasında Türkiye’nin en ünlü isimleri ‘Vadi’nin Ustaları’ turnuvasında karşı karşıya gelecek. Birinci dört sırayı alan isimler Red Bull Solo Q Türkiye Finali’nde Vadi’nin en düzgünü olmak için hünerlerini sergileyecek.