Razer, Ornata V3 Mecha-membran Klavyesini Duyurdu

Razer, Razer Mecha-membran Switch’lere sahip yeni giriş düzeyi, düşük profilli oyun klavyesi Ornata V3’ü duyurdu. Ornata V3, erişilebilir bir fiyat noktasında katma bedelli özelliklere sahip tam boyutlu bir oyun klavyesi arayan çağdaş oyuncuların gereksinimlerini karşılamayı amaçlıyor.

Daha kompakt, çağdaş bir dizayna sahip olan Ornata V3, hem mekanik hem de membran anahtar teknolojisini birleştiren Razer Mecha-membran anahtarları ile donatılmış. Anahtarlar, net bir dokunsallığın yanı sıra oyun konforu için yumuşak yastıklı bir dokunuş sunuyor.

Maksimum dayanıklılık için Ornata V3’ün ABS tuş başlıkları solmaya ve çizilmeye karşı direnci artırmak için UV kaplanmış. Yeni oyuncu klavyesi, 10 aydınlatma bölgeli Razer Chroma RGB, geriden aydınlatmalı özel medya tuşları ve bu fiyat aralığında ekseriyetle bulunmayan uzun saatler boyunca oyun için ergonomik bir manyetik yumuşak dokunuşlu bilek dayanağı ile tamamlanıyor.

Aynı kompakt dizaynda lakin tam boyutlu, düşük profilli form faktörünü güçlü UV kaplı ABS tuş başlıkları ve sıvı dökülmesine karşı sağlam bir dizaynla sunan Ornata V3 X de bugün duyuruldu. Ornata V3 X’te sessiz membran anahtarlar, 1 bölgeli aydınlatmalı Razer Chroma RGB ve oyun konforu için çıkarılabilir bir bilek dayanağı bulunuyor.

Ornata V3, Razer.com’da çevrimiçi, RazerStore mağazalarında ve seçili perakendecilerde fizikî, Ornata V3 X ise RazerStore lokasyonlarında ve seçili mağazalarda satışa çıkacak. Ornata V3 için fiyat 69.99$ / 99.99€ iken, V3 X için 39.99$ / 49.99€.