POKÉMON GO’nun Türkiye’deki Bir Sonraki Topluluk Etkinliği Ankara’da

Türkçe lisan dayanağına kavuşan dünyaca ünlü taşınabilir oyun Pokémon GO, ülkemizde gerçekleşecek sıradaki Topluluk Günü aktifliğini duyurdu. Resmî yüz yüze Topluluk Günü buluşması 21 Mayıs tarihinde, saat 11.00 ve 14.00 ortasında Ankara Altınpark’ta düzenlenecek. Bu ay birinci kere, ülke genelinde Adana, İzmir, Bursa üzere kentlerde 9 Sanal Topluluk Günü aktifleştirmesi gerçekleştirilecek ve bu vilayetlerdeki Eğitmenler buluşacak. İlerleyen aylarda sayıları artacak olan sanal Topluluk Günü etkinleştirmeleri, Pokémon GO’nun internet sitesinde Topluluk Günü Haritası sekmesinin altında görüntülenebilir.

Üç saat sürecek topluluk günü etkinliğinde şanslı olan Eğitmenler aktiflikte parlak bir Alolalı Geodude yakalayabilecek. Ayrıyeten aktiflik sırasında yahut sonraki iki saat içinde Alolalı Graveler’ı (Geodude’un evrimi) evrimleştiren Eğitmenler, Pokémon GO’ya yeni eklenen Süratli Akın Yuvarlanma’yı bilen Alolalı Golem’i elde etme bahtına sahip olacak.

Eğitmenleri; Topluluk Günü’ne özel bilet ile “Kayalık Yol” isminde bir Araştırma Hikayesi’nin yanı sıra, Pokémon yakalarken olağanda elde edilene nazaran üç kat Deneyim Puanı, Alolalı Geodude yakaladıklarında 2 kat Geodude Şekeri kazanma, küme oyunu bonusları ve aktiflik çıkartmaları üzere birçok ödül kazanma fırsatı bekliyor.

Ankara’da gerçekleşecek olan Topluluk Günü aktifliğiyle ilgili ayrıntıları kaçırmamak için Pokémon GO Türkiye resmî toplumsal medya hesaplarını takip edebilirsiniz.

Pokémon GO Türkiye Resmî Toplumsal Medya Hesapları:

  • Instagram.com/PokemonGOAppTR
  • Twitter.com/PokemonGOAppTR
  • Facebook.com/PokemonGOAppTur