Monster Notebook Karne Hediyesi Kampanyası Başladı

Monster Notebook, oyun tutkunlarının yaz tatilini daha da keyifli hale getirecek bir kampanya başlattı. Pusat oyuncu ekipmanları; yüzde 25’e varan indirimlerle yaz tatiline giren tüm oyun canavarlarını bekliyor. Monster Notebook web sitesinden ve mağazalarından yapılan alışverişleri kapsayan Karne Kampanyası 30 Haziran’a kadar devam edecek.

Okulların kapanması ve karnelerin dağıtılmasıyla öğrenciler için eğitim – öğretim yılı sona erdi. Monster Notebook, yaz tatilinde oyun keyfini doyasıya yaşamak ve oyun performansını bir üst düzeye taşımak isteyen oyun tutkunlarına özel bir kampanya başlattı. Oyunlardan alınacak zevki ve randımanı yükseltmek için tasarlanan son derece ergonomik ve konforlu Pusat aksesuarları, yüzde 25’e varan indirimlerle her yaştan oyun ve teknoloji tutkununun karne ikramı arayışına tahlil oluyor.

Yüksek performanslı dizüstü bilgisayarlardan ve çok işlevli oyuncu ekipmanlarından oluşan Monster ekosistemi, oyun ve teknoloji tutkunları için harika bir kullanıcı tecrübesi vadediyor. Masaüstü ve dizüstü bilgisayarlara uyumlu bir biçimde tasarlanan Pusat aksesuarlardan seçili eserleri kapsayan kampanyadan yararlanmak için son gün 30 Haziran.

Yaz tatilinde doyasıya oyun oynamak isteyen oyun tutkunlarına mekanik klavye, oyuncu kablosu, mousepad, mikrofonlu kulaklık, notebook soğutucusu ve kablosuz oyun konsolu üzere onlarca farklı eseri avantajlı fiyatlarla sunan kampanya kapsamında en çok dikkat çeken eserler şunlar:

Yaz aylarında yükselen sıcaklıklar ve uzun süren oyun seansları nedeniyle ısınan dizüstü bilgisayarlar, çift 140 mm fan ve saf alüminyum panel özelliklerine sahip Pusat Notebook soğutucu ile bilgisayarların ömrünü uzatıyor.  Pusat soğutucular, özgün hava ızgarası ile soğuk hava akışını aygıtınıza azamî düzeyde ulaştırıyor. Çoklayıcı USB girişi ve sahip olduğu 3 USB çıkışıyla öteki ekipmanlarınızı ve harici depolama aygıtlarınızı bağlayabilme dayanağı sunuyor.

Monster Pusat Notebook Soğutucu

Oyunseverlerin yanı sıra, sinema ve müzik tutkunlarının yaz gecelerine eşlik edecek Monster Notebook’un Virtual 7.1 Headset mikrofonlu kulaklıkları başarılı performanslarıyla eşsiz bir ses tecrübesi sunuyor. 50 mm genişliğindeki şoförleri sayesinde yüksek ses kalitesi sağlayan Virtual 7.1 Headset’ler, metal özellikli rahat baş bandı ve kulak yastıklarıyla yorulmanın ne demek olduğunu unutturuyor. RGB ışıklandırması ve çağdaş dizaynının yanı sıra, ses iletimindeki mikrofon başarısı ile espor oyuncularının aradığı kesintisiz bağlantı kurma takviyesini sağlıyor.

Yaz tatilini sabırsızlıkla bekleyen öğrencilerin oyun oynarken Pusat K3 Pro Mekanik Oyuncu Klavyesiyle oyun performansları artıyor. Sahip olduğu 104 adet “red switch” tuş kadrosuyla süratli tempoda oynanan oyunlar için ülkü olan Pusat K3 Pro Mekanik Klavye, düşük reaksiyon müddeti sayesinde alınan aksiyonlara anında karşılık verir. 4 adet multimedya tuşu ve 4 adet ışık ayarlama tuşuyla oyun severlere işlevsel bir kolaylık sunarak oyun performanslarında üstünlük kazandırır.

Yazılım gerektirmeyen programlanabilir makro tuş kadrosu ile kişiselleştirilebilir klavye özelliği olan Pusat K3 Pro Mekanik Klavye, 18 farklı RGB ışıklandırmasıyla kullanıcılarına özelleştirme seçeneği sunuyor. Ayrıyeten klavyenin bütün tuşları Anti-Ghosting özelliğine sahip. Mıknatıslı bilek takviyesi sayesinde uzun mühlet oyunda tutan Pusat K3 Pro Mekanik Klavye, USB port girişi ile öbür ekipmanların da direkt klavyeye bağlanmasını sağlar.

Oyun ve espor tutkunlarının muhtaçlık duyduğu suratı ve üstün ergonomik nitelikleri bir ortada bulabileceği One Shot Pro, kablosuz şarj özelliği ve programlanabilir 8 farklı tuşuyla oyun oynarken fark yaratacak bir tecrübe vadediyor. Clutch tuşu ile anında değiştirilebilen DPI ayarı eşsiz bir konfor sağlarken, 1000-16000 DPI seçeneğine sahip olan One Shot Pro oyun severlere en üst düzeyde hakimiyet kazandırıyor. Üstelik, kusursuz kavrama hissi sağlayan kauçuk gövde yapısı ile uzun mühlet oyun oynamak çok daha kolay.

Monster Pusat One Shot Pro

Güçlü teknolojisini yüksek performanslı dizüstü bilgisayarları ve ergonomik oyuncu ekipmanlarıyla bir ortaya getirerek kusursuz oyun tecrübesi vadeden Monster Notebook, ömür uzunluğu fiyatsız bakım garantisi ve teknik servis hizmeti ile eserlerinin daha uzun ömürlü olmasını sağlıyor. Monster Notebook’un karne armağanı kapsamındaki seçili Pusat aksesuarlarında geçerli olan yüzde 25’e varan indirim kampanyası, 30 Haziran 2022’de sona erecek.