Manavgat Belediyespor’da 14 imza birden atıldı

Side Ek Hizmet Binası’nda düzenlenen imza merasiminde, Manavgat Belediyespor’un genç teknik yöneticisi Gürkan Ferhatoğlu ve kadro idaresinin yanı sıra Belediye Lideri Şükrü Sözen de yer aldı. Genç futbolcular, 2022-2023 futbol dönemine yeterli bir formda hazırlanacaklarını ve Manavgat’ı bir üst lige taşımak için ter dökeceklerini lisana getirdi.

“Bu yolun sonunda şampiyon olacağız”

Manavgat Belediye Lideri Şükrü Sözen, grup ruhunun canlı olacağını, taraftarın ve kentin şampiyonluğa kenetleneceğini inandığını belirtti. Lider Şükrü Sözen, “Kadromuza dâhil ettiğimiz genç ve yetenekli futbolcuların kulübümüze iyi olmasını diliyorum. İnanıyorum ki kadromuz önümüzdeki sene hak ettiği yere gelecek. Teknik idaremiz, taraftarlarımız ve başarılı futbolcularımızın gücü ile bu yolun sonunda şampiyon olacağız. Bunu başarmak içinde gerekli tüm çalışmaları gerçekleştirmeye devam edeceğiz” dedi.

Transferler

Manavgat Belediyespor’a katılan futbolcuların isimleri ise şu halde:

İç transferler; sağ kenar Nadir Acar, sağ bek Furkan Şan, stoper Onur Berber, kaleci Selim Can Özsoy, orta saha Hasan Kürşat Kara. Dış transferler; Gölcükspor’dan stoper Gökhan Sipki, Sökespor’dan orta saha Deniz Karadeniz, Gaziantep Ankasspor’dan kaleci Asil Kaan Güler, Aliağa Futbol Aş’den sol bek Hakan Çakır, Aliağa Futbol Aş’den Onur Fazilet Günel, Ayvalık Gücü’nden sağ bek Melik Yeğin, Mardinspor’dan orta saha Kaya Alp, Gölcükspor’dan stoper Mehmet Furkan Tuncer ve İzmirspor’dan sağ bek Seyit Ahmet Arslan.

İHA