GeForce NOW’a Genshin Impact Dahil 8 Yeni Oyun Dahil Oluyor

NVIDIA, bu Perşembe günü GeForce NOW’a Genshin Impact ve Epic Games Store’un haftanın fiyatsız oyunu Car Mechanic Simulator 2018’in da dahil olduğu 8 yeni oyun getiriyor.

GeForce NOW, neredeyse tüm Mac’leri üst seviye bir PC oyun bilgisayarına dönüştürerek oyunları en üst kalitede sunuyor ve imgeyi kesintisiz biçimde Macbook Pro, Macbook Air, iMac ve Mac Mini’lere aktarıyor. Böylelikle GeForce NOW’la, başka bir bilgisayar sahibi olmaya gerek kalmadan oyunların gerçek PC sürümleri oynanabiliyor.

A Plague Tale: Requiem oyununa NVIDIA DLSS ve Ray Tracing teknolojileri geliyor. Böylelikle oyunun hayranları, yüksek performans, akıcı oyun tecrübesine kavuşacaklar. DLSS, NVIDIA’nın manzara kalitesinden ödün vermeden performansı artıran, otoriteler tarafından beğenilen AI (Yapay Zekâ) dayanaklı teknolojisidir. NVIDIA DLSS, performansını 3 kata kadar hızlandırdığı 180’den fazla oyunda kullanılıyor.

Bu hafta, Genshin Impact GeForce NOW’a gelişinin yanı sıra beraberinde sürpriz mükafatlar de getiriyor. GeForce NOW üyeleri Tevyat’ın sürükleyici dünyasına seyahate çıkarken çeşitli eserler satın almak için 10.000 Mora, silahlarını geliştirmek için beş Fine Enhancement Ores, yakıt için üç Squirrel Fish ve üç Northern Apple Stews ve karakteri düzey atlatmak için on Adventurer’s Experience ödül alacaklar.

GeForce NOW’da üyelik mükafatlarını almak için; GeForce NOW Powered by GAME+ üzerinden NVIDIA hesabında oturum açıldıktan sonra başlıktan “GeForce NOW” öğesi seçilmeli, akabinde “Ödüller” seçeneğine gidilmeli ve “Ödül Ayarlarını Güncelle” düğmesi tıklanmalıdır. Özel teklifleri ve oyun içi armağanları almaya başlamak için açılan diyalog penceresindeki kutu işaretlenmelidir.

  • Car Mechanic Simulator 2018 (23-30 Haziran arasında Epic Games Store’da Ücretsiz)
  • Airborne Kingdom (Steam)
  • Fishing: North Atlantic (Steam)
  • Genshin Impact (Native Launcher)
  • Immortal Life (Steam)
  • King Arthur: Knight’s Tale (Steam)
  • SimAirport (Steam)
  • Skeleton Crew (Steam)