Fenerbahçeli Jin-Ho Jo transfer oluyor

Kim Min-Jae’nin akabinde Güney Kore pazarına yük veren bu doğrultuda Jin Ho Ho’yu U19 kadrosuna transfer eden Fenerbahçe ‘de sürpriz bir gelişme yaşandı.

Jin-Ho Jo Göztepe ‘ye gidiyor iddiası

Akşam’da yer alan argümana nazaran; Fenerbahçe’nin Mart ayında bedelsiz bir formda Güney Kore’nin Jeonbuk H. grubundan takımına kattığı Jin-Ho Jo, Göztepe’ye gidiyor.

Jin-Ho Jo ile birlikte 4 yolcu

Sarı-kırmızılı kulübün yeni hissedarı Rasmus Ankersen’in Danimarka’da Fenerbahçe Lideri Ali Koç ile bir ortaya geldiği sav edildi. İspanyol gazetesi Marca’ya nazaran Danimarka’da bir ortaya gelen ikili Fenerbahçe’de forma talihi bulamayan genç yıldız adayları Jin-Ho Jo, Çağtay Kurukalıp, Ensar Brahic ve Melih Bostan’ın Göz-Göz’e kiralanması konusunda mutabakat sağladı.

Son kararı Göztepe verecek

Transferle ilgili son kararı Ankersen ve yeni teknik yönetici verecek. Hamleci Ensar (18) Partizan altyapısından, Güney Koreli orta saha Jin Ho (18) Jeonbuk’tan yakın vakitte Fenerbahçe’ye katılırken, sol bek Cağtay (20) geçen yıl Kasımpaşa’dan transfer olmuştu. Forvet Melih Bostan (18) ise Fenerbahçe U-19 Ekibi’nde kendine yer bulmuştu.