Fenerbahçe – FC Shkupi maçı hangi kanalda, saat kaçta?

Kuzey Makedonya şampiyonu FC Shkupi, kamp için Türkiye’yi seçti. İş insanı Olgun Aydın’ın sahibi olduğu kadro, bu dönem Avrupa macerasına Şampiyonlar Ligi 1. öneleme tipinden başlayacak. 17 Haziran’dan bu yana Abant’ta dönem öncesi çalışmalarını sürdüren Kuzey Makedonya temsilcisi, verimli geçen kampta hazırlık maçları da yapıyor. Abant’ta Arnavutluk şampiyonu Tiran ile oynayan FC Shkupi, 22 Haziran Çarşamba günü ise Fenerbahçe ile ikinci hazırlık maçına çıkacak.

Fenerbahçe – FC Shkupi maçı hangi kanalda, saat kaçta?

Samandıra Can Bartu Tesisleri’nde oynanacak müsabaka saat 18.00‘de başlayacak. Müsabakanın FB TV‘den canlı yayınlanması bekleniyor…

Başkan Olgun Aydın, Abant’taki kampın çok verimli geçtiğini belirterek, “Sezon başında hedeflediğimiz güçlü takım konusunda büyük uzaklıklar kat ettik. Ben bu kulüple yola çıkarken, bir Makedon ekibinin bir Türk’ün liderliğinde Avrupa’da neler başarabileceğini ispatlamak istedim. Şampiyonlar Ligi üzere ulaşılması sıkıntı bir maksat için kenetlendik. Hazırlık maçlarımızdan birini Türkiye’nin en güçlü kulüplerinden Fenerbahçe ile oynayacağız. Lider Ali Koç ve idaresine, kulübüme gösterdikleri yakın ilgi nedeniyle teşekkürlerimi iletirim” sözlerini kullandı.