Dursun Özbek ve ekibi Galatasaray Adası’nı ziyaret etti

Galatasaray ‘da Burak Elmas’ın akabinde misyona gelen Lider Dursun Özbek ve idare konseyi takımı, Galatasaray Adası’nı ziyaret etti. Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan idare, adanın kıymetinden bahsetti.

Galatasaray Adası hakkında konuşan Sarı-Kırmızılı topluluğun lideri Dursun Özbek, “Biz başladık şu anda. Buranın evvel molozlarının temizlenmesi lazım. Daha sonra kapalı anlarının oluşturulması bekleniyor.” tabirlerini kullandı.

“Galatasaray’ın en büyük sorunlarından bir tanesiydi”

Galatasaray’ın yeni teknik yöneticisi ve mevcut antrenör Domenec Torrent hakkında konuşmak istemeyen Özbek, “Şu andaki gündemimiz ada. Galatasaray Spor Kulübü’nün en büyük sorunlarından bir tanesiydi. Sevgili Erden kardeşime çok teşekkür ediyorum. Büyük özveriyle çalışıyor. En kısa müddette hizmete açılacak.” dedi.

Erden Timur: “En kısa müddette çalışmaları tamamlayacağız”

Konuyla ilgili açıklama yapan Erden Timur ise “Burası bir ada olduğu için her vakit çalışamıyorsunuz. 7-24 müsaade verildiği sürece vakit kaybetmeden çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Liderimizin talimatı doğrultusunda en kısa müddette çalışmaları tamamlayacağız.” formunda konuştu.

Metin Öztürk: “Burası bizim için bir sembol”

Dursun Özbek idaresinden Metin Öztürk, şunları söz etti: “Biz liderimizin liderliği altında her yere koşuyoruz. Liderimizin başlattığı çalışma en kısa vakitte sonuçlanacak. Merhum babam 30 sene burada müdürlük yaptı. Burası bir sembol bizim için.”