Dursun Özbek: Transfer çalışmalarına başladık

Galatasaray Lideri Dursun Özbek lider seçildikten sonra birinci Divan Heyeti Toplantısı’na katıldı. Daha evvel seçimin ertelenmesine neden olan Fırat Develioğlu’nun da Divan Şurası toplantısında yer alması dikkat çekti…

DURSUN ÖZBEK KONUŞUYOR…

Değerli Galatasaraylılar! Bugün burada Galatasaray’ın 39. lideri olarak bulunuyorum.. Beni seçtiğiniz için tüm üyelerimize teşekkür ederim. Bu vazifeye layık olmak için elimizden geleni yapacağız.

“Cenk Ergün’le anlaştık”

Geçen yıldan gelen eksikleri deneyimlerimizle gidermek istiyoruz. Cenk Ergün’le anlaştık. Cumhuriyetin 100. yılında başarılı olmak için elimizden geleni yapacağız. Transfer çalışmalarına başlıyoruz. Çok hoş bir grup kuracağız, bu bahiste hiç tasa etmeyin. Kombinelerimiz satışa çıktı. Kombinelere ilgi göstermeniz bizim için değerli.

“Bankalar Birliği’nden çıkacağım”

Galatasaray; 4 büyük kulüp içinde mali durumu en uygun olan kulüptür. Çok kararlıyım, Bankalar Birliği Muahedesi’nden çıkacağım! 1. gayem toplulukta barışı sağlamak, sevgi iklimi oluşturmak… Birbirimizi sevmek hiç de güç değil. Yaptığımız projelerde o yüzden dayanağınız Galatasaray için çok değerli. Bu projeler, Galatasaray’ın mali bağımsızlığını hazırlayan projelerdir.