Castlevania: Grimoire of Souls Güncellemesi Yeni Hikayeler ve Özelliklerle Geldi

Konami Digital Entertainment B.V. bugün Castlevania: Grimoire of Souls’un yeni kıssalar, özellikler ve Alter Arts karakterlerini içeren büyük bir güncelleme aldığını duyurdu. Yeni kıssalar sonunda Castlevania III: Dracula’s Curse’de Drakula’nın birinci mağlubiyetine yol açan olaylar hakkındaki gerçeği ortaya koyuyor.

Lucy ve arkadaşı, özel bir teknikle iblis hükümdara dönüşen Soma’nın tehdidine karşı koymaya çalışır. Lakin sonra Ölüm‘ün şeytani eli gölgelerden belirir… Ölüm’ün planı ve olayların arkasındaki gerçekler nihayet ortaya çıkar ve kahramanlarımız köşeye sıkışır. Yeni bir dost, savaş “başlangıçlar alanında” son safhasına girerken yürek ve umut getirecektir. Kazanan kim olacak, beşerler mı yoksa vampirler mi?

Kıssa ilerledikçe, Alter Arts’a yeni karakterler, Soma Cruz ve Trevor Belmont, eklenecek. Bu güncelleme birebir vakitte serinin tanınan karakterlerine baş tutabileceğiniz yeni boss savaşlarını da beraberinde getiriyor.

Ayrıyeten güncellemede serinin hayranlarının ustalaşmasını bir sonraki düzeye taşıyacak yeni özellikler geliyor. Birinci olarak, üniteleri sevk etmek için teçhizatı dağıtan silah teçhizat sistemi, silahları güçlendirmek için artık daha da fazla ödül alacak. İkincisi, oyuncular artık fazla ruhları kesimlerine ayırıp öteki öğelere dönüştürebilecekler.

Apple Arcade, kullanıcılara bir aylık fiyatsız deneme fırsatı sunmakta. Servis tekrar bir aylık fiyatsız deneme fırsatı ile Apple One’ın Ferdi, Aile ve Premier aylık planlarının bir kesimi.