440 TL’ye satılan kablosuz kulaklığın fiyatı 74 TL’ye düştü! Stok bitmeden acele edin

Kablosuz kulaklıklar artık hayatımızın vazgeçilmezi ortasında yer alıyor. Telefon görüşmelerimizi yapmamızdan tutun gündelik hayatımızda her mevzuda yardımımıza koşan kablosuz kulaklıkların fiyatlarında da ne yazık ki bir artış var.

Artan maliyetler ve enflasyon sebebiyle teknolojik eserlerin fiyatlarında da önemli bir artış kelam konusu. Hal bu türlü alınca kulaklık almak isteyen vatandaşlar bile sıkıntı vakitler geçiriyor.

440 TL’ye satılan kablosuz kulaklığın fiyatı 74 TL’ye düştü! Stok bitmeden tez edin

Ancak orta ara fırsat eserleriyle de karşılaşmak mümkün. İstediğiniz tüm özelliklere sahip bu kulaklık da fırsat eseri olarak karşımıza çıkıyor. P47 Bluetooth Kulak Üstü Kulaklık şu anda 73 TL fiyat etiketine sahip. Bu kulaklıkların özelliklerine gelecek olursak:

Aktif Gürültü Tedbire (ANC) Yok
Bluetooth Versiyon 5.0
Çift Telefon Takviyesi Yok
Kulaklık Tipi TWS
Kullanım Tipi Kulaküstü
Müzik Dinleyebilme Var
Suya & Tere Sağlam Hayır
Diğer
Garanti Mühleti (Ay) 2
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBCV000015UC5V

Eğer uygun fiyatlı bir kulaklık arayışınız varsa ve bu kulaklığı satın almak istiyorsanız buradaki linke tıklayabilirsiniz. Çünkü son periyotlarda teknolojik eserlerin fiyatlarındaki artışı göz önünde bulundurursak bu kulaklığın şu anda epeyce âlâ bir fiyatla kullanıcılar ile buluştuğunu söylemek yanlış olmayacaktır.